NewsNouveauxNieuws
ArticlesStatutsStatuten
CalendarCalendrierKalender
QualificationQualificationsKwalificatie
OpenOpenOpen
Trial ResultsRésultats ConcoursTrial resultaten
ClinicsClinicsClinics
ContactContactContact
About usInfoOver ons
Becoming memberDevenir membreLid worden
Qualif WorldQualif WorldKwalif World
Open ResRes OuvertsOpen Res
FotosPhotosGalerij
Dender Qualif 2016Dender Qualif 2016Dender Kwalif 2016
Rules Qualif 16/17Régl.Qualif. 16/17Regl.Kwalif. 16/17
Rules Qualif 17/18/19Régl.Qualif. 17/18/19Regl.Kwalif. 17/18/19
HomeAccueil
Kalender alle eventsCalendrier global
ReglementenRèglements
Favoriete LinksLiens Favoris
TranslateTraduisezVertaal
List Qual. EC 2017Liste Qual. EC 2017
ResultsRésultatsResultaten
List St Ferd.Lijst St Ferd.Liste St Ferd.
KingsCupKingsCupKingsCup
EsseneTrialEsseneTrialEsseneTrial
4th Bosdreeftrial4de Bosdreeftrial4ème Bosdreeftrial
List HoevetrialListe HoevetrialLijst Hoevetrial
Balen 2017Balen 2017Balen 2017
RegistrationInscriptionsInschrijvingen
List STCListe STCLijst STC
Qualif EC17Kwalif EC17Qualif EC17
NewsNieuwsNouveaux
List BBCC_2017Lijst BBCC_2017Liste BBCC_2017
Reg BBCC 2017Ins BBCC 2017Inscr BBCC 2017
Binderveld 2017Binderveld 2017Binderveld 2017
List BinderveldListe BinderveldLijst Binderveld
List DenderTrialLijst DenderTrialListe DenderTrial
DendertrialDendertrialDendertrial
Qualif EC18Kwalif EC18Qualif EC18
Halloween trial 2017Halloween trial 2017Halloween 2017
List HalloweenListe HalloweenLijst Halloween
Belg Champ Cl3 17Champ Belge Cl3 17Belg Kamp Cl3 17
List BC Kl3 17Liste CB Cl3 17Lijst BK Kl3 17
List de DenderListe De denderLijst De Dender
List Kesterheide 17Liste Kesterheide 17Lijst Kesterheide 17
Labyrinth 2017Doolhof 2017Labyrinthe 2017
List Labyrinth 17Lijst Doolhof 17Liste Labyrinthe 17
Status Cl 1->2->3Status Kl 1->2->3Promo Cl 1->2->3
BK Kl 3 2017CB Cl 3 2017BC Cl 3 2017
Halloween 2017Halloween 2017Halloween 2017
List Christmas 2017Liste Noël 2017Lijst Kerstballen 2017
Christmas trial 2017Conc Noël 2017Kerstballen trial 2017
Labyrint 2017Labyrinthe 2017Doolhof 2017
Labyrint 2017Labyrinthe 2017Doolhof 2017
Christmas Trial 17Noël 17Kerstb 17
Christmas 17Noël 17Kerstb 17
StPatrick 2018StPatrick 2018StPatrick 2018
List StPatrickLijst StPatrickListe StPatrick
List Airport 2018Liste Airport 2018Lijst Airport 2018
OrganizersOrganisatorenOrganisateurs
Balen Trial March 2018Balen Trial Mars 2018Balen Trial Maart 2018
List Balen Mar 18Liste Balen Mar 18Lijst Balen Mar 18
Kelcht.. Trial 18Kelcht.. Trial 18Kelcht.. Trial 18
List Kelchter.. 18Lijst Kelchter.. 18Liste Kelchter.. 18
Org KelchterhoefOrg KelchterhoefOrg Kelchterhoef
St Patrick 2018St Patrick 2018St Patrick 2018
List BBCC Classic 2018Liste BBCC Classic 2018Lijst BBCC Classic 2018
St Ferd Trial 2018St Ferd Trial 2018Conc. St Ferd 2018
List St Ferd 18Lijst St Ferd 18Liste St Ferd 18
Airport Trial 2018Airport Trial 2018Conc. Airport 2018
Lijst BK Pinkst. trial Liste CB Pinkst. List BC Pinkst.
BK Pinkster. 18CB Pentecôte 18BC Pentecost 18
Kelchterhoef 2018Kelchterhoef 2018Kelchterhoef 2018
Essene 2018Essene 2018Essene 2018
List Essene 18Liste Essene 18Lijst Essene 18
BBCC Classic 2018 (EC18)BBCC Classic 2018 (EC18)BBCC Classic 2018 (EC18)
Qualif EC2018 06-18Kwalif EK2018 06-18Qualif CE2018 06-18
List EC2018 06-18Liste CE2018 06-18Lijst EK2018 06-18
King Trial 18Conc King 18King Trial 18
List King 18Liste King 18Lijst King 18
Essene KC 18Essene KC 18Essene KC 18
List Challenger 18Liste Challenger 18Lijst Challenger 18
List Kinrooi 18Liste Kinrooi 18Lijst Kinrooi 18
List Waterloo 2018Liste Waterloo 2018Lijst Waterloo 2018
List Team Trial 18Liste Team Trial 18Lijst Team Trial 18
Dender Trial 2018Dendertrial 2018Concours Dender 2018
List Dender Trial 2018Lijst Dendertrial 2018Liste concours Dender 2018
Waterloo 18Waterloo 18Waterloo 18
Jalhay 2018Jalhay 2018Jalhay 2018
AllSaints 18Toussaint 18Allerh. 18
List allSaints18Lijst Allerh. 18Liste Toussaint 18
List Fraiture TrialListe Conc FraitureLijst Fraiture Trial
AllSaints 18Toussaint 18AllerH 18
Inschrijvingen voor Klasse 3
Voornaam
Handler
HondKlasseDondVrZatZoBW
johanBlockxmirk311110
JohanBlockxmeg311110
MarcBoudtSkipper311110
MarcBoudtRob311110
MarcBoudtArrow311110
ChrisCaertsMac311110
ChrisCaertsPero311110
RudiCollinDenwyn Spyke311110
AntoineCoolsUsk311110
AlainCoolsJerry300110
RonaldDe BeukelaerMel311110
BenDe KerfNell300010
Nathaliede SpaBig Ben311110
Nathaliede SpaDot311110
HildeDe WaerhertGaz Roy311110
JohnyDugardijnJack311110
TinekeEeckhoutJack310000
TinekeEeckhoutTess310000
RogerFranssenZohra311110
JacquelineGalandNeal301110
JacquelineGalandCap301110
JohanHugelierKate301110
EugeenKennesJed300110
FrancisKrauthObiwan311110
FrancisKrauthPop311110
GerdaLuypaersRhum311000
ElsLyphoutChips311110
RobertMeyersMac311000
marcelpeeterssweep301110
marcelpeetersGhlen301110
marcelpeetersLyn301110
LucRaedemaekersSKY300110
PaulReyndersMosh300110
ChristianSevenantsMoss311110
GuyVan CutsemKep311110
MarcVan Der MeerenKila311110
Wietvan DongenBaW Zac311000
Wietvan DongenBaW Quaya311000
PaulVan Hoof(Jock) ZEB311110
FilipVandammeGael311110
AnnieVANDERLINCKAlec311110
JefVanlaerPam311110
ArjanVenemaLink311110
ElianeVerbovenMona311110
ElianeVerbovenEllis311110
AnnVerhulstQuinn311110
PaulWellemansLenz311110
PaulWellemansOlly311110
Result: 37Result: 41Result: 41Result: 42
Reservelijst (kunnen niet meedoen gezien de wedstrijd volzet is met de gerechtigde klasse 3 handlers voor de prekwalificatie)

(geordend volgens tijdstip van inschrijven)

ID
Voornaam
Handler
HondKlasseDondVrZatZoBW
2871PaulWellemansZjim (Capricorn Zidane)201010
2874Nathaliede SpaTess110100
2879RudiCollinTom110100
2883GuyVan CutsemBob110100
2884ElsLyphoutLB Leffe201010
2886GuyVan CutsemSem201010
2887WillVermeerLynn201010
2895FilipVandammeNell110100
2896FreddyStaelensJake311001
2897FreddyStaelensJim311001
2899RonaldDe BeukelaerJill110100
2904JohanHugelierLass201010
2906RudiCollinJim201010
2910ChantalVanden EyndeSam110100
2913MarcVan Der MeerenMaefi211110
2915BartBuylePedro211110
2920FlorianDjebouriMost300111
2922KristelDesmetziko201010
2926BenDe KerfFoxridge Bolt200010
2928ChrisDe WildeNina110101
2931GerdaLuypaersJoe201000
2932JérômeLoucheurJazzie100100
2935CordulaHappe-NeubertSheephill Ice311000
2936CordulaHappe-NeubertSheephill Gem311000
2939HansVANMEENENGael110000
2940hansVANMEENENgael201001
2944ChrisDe WildeNina201010
3002JohnyDugardijnMoss201010
3006PhilippeDumoulinJet200110
3007PhilippeDumoulinTodd200110
3025GlennNuytsEmma201010
3026SabineEhlersNell of Caninature301110
3027SabineEhlersNordevind Skye301110
Result: 14Result: 20Result: 15Result: 18
Registrations for Class 3
First Name
Surname
DogClassThFrSatSuOC
johanBlockxmirk311110
JohanBlockxmeg311110
MarcBoudtSkipper311110
MarcBoudtRob311110
MarcBoudtArrow311110
ChrisCaertsMac311110
ChrisCaertsPero311110
RudiCollinDenwyn Spyke311110
AntoineCoolsUsk311110
AlainCoolsJerry300110
RonaldDe BeukelaerMel311110
BenDe KerfNell300010
Nathaliede SpaBig Ben311110
Nathaliede SpaDot311110
HildeDe WaerhertGaz Roy311110
JohnyDugardijnJack311110
TinekeEeckhoutJack310000
TinekeEeckhoutTess310000
RogerFranssenZohra311110
JacquelineGalandNeal301110
JacquelineGalandCap301110
JohanHugelierKate301110
EugeenKennesJed300110
FrancisKrauthObiwan311110
FrancisKrauthPop311110
GerdaLuypaersRhum311000
ElsLyphoutChips311110
RobertMeyersMac311000
marcelpeeterssweep301110
marcelpeetersGhlen301110
marcelpeetersLyn301110
LucRaedemaekersSKY300110
PaulReyndersMosh300110
ChristianSevenantsMoss311110
GuyVan CutsemKep311110
MarcVan Der MeerenKila311110
Wietvan DongenBaW Zac311000
Wietvan DongenBaW Quaya311000
PaulVan Hoof(Jock) ZEB311110
FilipVandammeGael311110
AnnieVANDERLINCKAlec311110
JefVanlaerPam311110
ArjanVenemaLink311110
ElianeVerbovenMona311110
ElianeVerbovenEllis311110
AnnVerhulstQuinn311110
PaulWellemansLenz311110
PaulWellemansOlly311110
Result: 37Result: 41Result: 41Result: 42
Reserve list

(Cannot participate as the trials are full booked with entitled class3 participants to the pre qualification )

(ordered according time of registration)

ID
First Name
Surname
DogClassThFrSatSuOC
2871PaulWellemansZjim (Capricorn Zidane)201010
2874Nathaliede SpaTess110100
2879RudiCollinTom110100
2883GuyVan CutsemBob110100
2884ElsLyphoutLB Leffe201010
2886GuyVan CutsemSem201010
2887WillVermeerLynn201010
2895FilipVandammeNell110100
2896FreddyStaelensJake311001
2897FreddyStaelensJim311001
2899RonaldDe BeukelaerJill110100
2904JohanHugelierLass201010
2906RudiCollinJim201010
2910ChantalVanden EyndeSam110100
2913MarcVan Der MeerenMaefi211110
2915BartBuylePedro211110
2920FlorianDjebouriMost300111
2922KristelDesmetziko201010
2926BenDe KerfFoxridge Bolt200010
2928ChrisDe WildeNina110101
2931GerdaLuypaersJoe201000
2932JérômeLoucheurJazzie100100
2935CordulaHappe-NeubertSheephill Ice311000
2936CordulaHappe-NeubertSheephill Gem311000
2939HansVANMEENENGael110000
2940hansVANMEENENgael201001
2944ChrisDe WildeNina201010
3002JohnyDugardijnMoss201010
3006PhilippeDumoulinJet200110
3007PhilippeDumoulinTodd200110
3025GlennNuytsEmma201010
3026SabineEhlersNell of Caninature301110
3027SabineEhlersNordevind Skye301110
Result: 14Result: 20Result: 15Result: 18
Inscriptions pour Classe 3
Prénom
Nom
ChienClasseJeuVenSamDiHC
johanBlockxmirk311110
JohanBlockxmeg311110
MarcBoudtSkipper311110
MarcBoudtRob311110
MarcBoudtArrow311110
ChrisCaertsMac311110
ChrisCaertsPero311110
RudiCollinDenwyn Spyke311110
AntoineCoolsUsk311110
AlainCoolsJerry300110
RonaldDe BeukelaerMel311110
BenDe KerfNell300010
Nathaliede SpaBig Ben311110
Nathaliede SpaDot311110
HildeDe WaerhertGaz Roy311110
JohnyDugardijnJack311110
TinekeEeckhoutJack310000
TinekeEeckhoutTess310000
RogerFranssenZohra311110
JacquelineGalandNeal301110
JacquelineGalandCap301110
JohanHugelierKate301110
EugeenKennesJed300110
FrancisKrauthObiwan311110
FrancisKrauthPop311110
GerdaLuypaersRhum311000
ElsLyphoutChips311110
RobertMeyersMac311000
marcelpeeterssweep301110
marcelpeetersGhlen301110
marcelpeetersLyn301110
LucRaedemaekersSKY300110
PaulReyndersMosh300110
ChristianSevenantsMoss311110
GuyVan CutsemKep311110
MarcVan Der MeerenKila311110
Wietvan DongenBaW Zac311000
Wietvan DongenBaW Quaya311000
PaulVan Hoof(Jock) ZEB311110
FilipVandammeGael311110
AnnieVANDERLINCKAlec311110
JefVanlaerPam311110
ArjanVenemaLink311110
ElianeVerbovenMona311110
ElianeVerbovenEllis311110
AnnVerhulstQuinn311110
PaulWellemansLenz311110
PaulWellemansOlly311110
Result: 37Result: 41Result: 41Result: 42
Liste des réserves

(ne sauront pas participer vu que les concours sont complet avec les conducteurs attitré pour participation aux pré-qualifications)

(classés selon le moment d'inscription)

ID
Prénom
Nom
ChienClasseJeuVenSamDiHC
2871PaulWellemansZjim (Capricorn Zidane)201010
2874Nathaliede SpaTess110100
2879RudiCollinTom110100
2883GuyVan CutsemBob110100
2884ElsLyphoutLB Leffe201010
2886GuyVan CutsemSem201010
2887WillVermeerLynn201010
2895FilipVandammeNell110100
2896FreddyStaelensJake311001
2897FreddyStaelensJim311001
2899RonaldDe BeukelaerJill110100
2904JohanHugelierLass201010
2906RudiCollinJim201010
2910ChantalVanden EyndeSam110100
2913MarcVan Der MeerenMaefi211110
2915BartBuylePedro211110
2920FlorianDjebouriMost300111
2922KristelDesmetziko201010
2926BenDe KerfFoxridge Bolt200010
2928ChrisDe WildeNina110101
2931GerdaLuypaersJoe201000
2932JérômeLoucheurJazzie100100
2935CordulaHappe-NeubertSheephill Ice311000
2936CordulaHappe-NeubertSheephill Gem311000
2939HansVANMEENENGael110000
2940hansVANMEENENgael201001
2944ChrisDe WildeNina201010
3002JohnyDugardijnMoss201010
3006PhilippeDumoulinJet200110
3007PhilippeDumoulinTodd200110
3025GlennNuytsEmma201010
3026SabineEhlersNell of Caninature301110
3027SabineEhlersNordevind Skye301110
Result: 14Result: 20Result: 15Result: 18