NewsNouveauxNieuws
ArticlesStatutsStatuten
CalendarCalendrierKalender
QualificationQualificationsKwalificatie
OpenOpenOpen
Trial ResultsRésultats ConcoursTrial resultaten
ClinicsClinicsClinics
ContactContactContact
About usInfoOver ons
Becoming memberDevenir membreLid worden
Qualif WorldQualif WorldKwalif World
Open ResRes OuvertsOpen Res
FotosPhotosGalerij
Dender Qualif 2016Dender Qualif 2016Dender Kwalif 2016
Rules Qualif 16/17Régl.Qualif. 16/17Regl.Kwalif. 16/17
Rules Qualif 17/18Régl.Qualif. 17/18Regl.Kwalif. 17/18
HomeAccueil
Kalender alle eventsCalendrier global
Regl. inwendige ordeRègl. interne
Favoriete LinksLiens Favoris
TranslateTraduisezVertaal
List Qual. EC 2017Liste Qual. EC 2017
ResultsRésultatsResultaten
List St Ferd.Lijst St Ferd.Liste St Ferd.
KingsCupKingsCupKingsCup
EsseneTrialEsseneTrialEsseneTrial
4th Bosdreeftrial4de Bosdreeftrial4ème Bosdreeftrial
List HoevetrialListe HoevetrialLijst Hoevetrial
Balen 2017Balen 2017Balen 2017
RegistrationInscriptionsInschrijvingen
List STCListe STCLijst STC
Qualif EC17Kwalif EC17Qualif EC17
NewsNieuwsNouveaux
List BBCC_2017Lijst BBCC_2017Liste BBCC_2017
Reg BBCC 2017Ins BBCC 2017Inscr BBCC 2017
Binderveld 2017Binderveld 2017Binderveld 2017
List BinderveldListe BinderveldLijst Binderveld
List DenderTrialLijst DenderTrialListe DenderTrial
DendertrialDendertrialDendertrial
Qualif EC18Kwalif EC18Qualif EC18
Halloween trial 2017Halloween trial 2017Halloween 2017
List HalloweenListe HalloweenLijst Halloween
Belg Champ Cl3 17Champ Belge Cl3 17Belg Kamp Cl3 17
List BC Kl3 17Liste CB Cl3 17Lijst BK Kl3 17
List de DenderListe De denderLijst De Dender
List Kesterheide 17Liste Kesterheide 17Lijst Kesterheide 17
Inschrijvingen voor Klasse 1
Voornaam
Handler
HondKlasseZatZoBW
RachelBellengeGlen111
LucBexRoy111
jorisBroeszjill111
jorisBroeskate111
LindaBuntsmaSepp111
NickCouwelierBET1110
jancroimansMaggie111
jancroimansMaggie1110
Mathijs Cuijpers C Jay111
Peterde RijterElla111
KristelDesmetZiko111
RafDewinterKate111
TinekeeeckhoutJim111
JohanHugelierLass111
ClaraLammLiv110
StephanLammFly110
GerdaLuypaersJoe111
Els LyphoutLB Leffe1110
GlennNuyts Emma111
KimOeleJoep111
André RamaekersGizmo111
MarcSergeysselslot111
ChristianSevenantsMoss111
SofieStrauvenJake 111
marionvan den BergWinnah1110
DirkVan DoninckLOUIGY 1110
Carlettevan SchaickBill111
KristelVan SchaverbekeTorr111
hansvanmeenenGael1010
AnjaVermeireRoy111
RafVrintsLouke1110
Result: 30Result: 29
Inschrijvingen voor Klasse 2
Voornaam
Handler
HondKlasseZatZoBW
MarcBoudtArrow211
LindaBuntsmaFlow211
AlainCoolsJerry211
PeterDe RijterDex211
TinekeeeckhoutJack211
JacquelineGalandCap2110
ElsHolvoetPip211
dugardijnjohnymoss211
dugardijnjohnymoss2110
GertKrolsThor2110
GerdaLuypaersRhum211
DavidMareeKemi Meg2110
LucRaedemaekersSky2110
SofieStrauvenCap211
guyVan Cutsemsem2110
Marion van den bergHINT2110
MarcVan der meerenMaefi2110
GinoVan eeckhoudt Blue211
CarletteVan schaickCharlie 211
FilipVandammeGael211
LeoVangeelBoy211
ArjanVenemaLink211
KatharineWheelerBob211
Result: 23Result: 23
Registrations for Class 1
First Name
Surname
DogClassSatSuOC
RachelBellengeGlen111
LucBexRoy111
jorisBroeszjill111
jorisBroeskate111
LindaBuntsmaSepp111
NickCouwelierBET1110
jancroimansMaggie111
jancroimansMaggie1110
Mathijs Cuijpers C Jay111
Peterde RijterElla111
KristelDesmetZiko111
RafDewinterKate111
TinekeeeckhoutJim111
JohanHugelierLass111
ClaraLammLiv110
StephanLammFly110
GerdaLuypaersJoe111
Els LyphoutLB Leffe1110
GlennNuyts Emma111
KimOeleJoep111
André RamaekersGizmo111
MarcSergeysselslot111
ChristianSevenantsMoss111
SofieStrauvenJake 111
marionvan den BergWinnah1110
DirkVan DoninckLOUIGY 1110
Carlettevan SchaickBill111
KristelVan SchaverbekeTorr111
hansvanmeenenGael1010
AnjaVermeireRoy111
RafVrintsLouke1110
Result: 30Result: 29
Registrations for Class 2
First Name
Surname
DogClassSatSuOC
MarcBoudtArrow211
LindaBuntsmaFlow211
AlainCoolsJerry211
PeterDe RijterDex211
TinekeeeckhoutJack211
JacquelineGalandCap2110
ElsHolvoetPip211
dugardijnjohnymoss211
dugardijnjohnymoss2110
GertKrolsThor2110
GerdaLuypaersRhum211
DavidMareeKemi Meg2110
LucRaedemaekersSky2110
SofieStrauvenCap211
guyVan Cutsemsem2110
Marion van den bergHINT2110
MarcVan der meerenMaefi2110
GinoVan eeckhoudt Blue211
CarletteVan schaickCharlie 211
FilipVandammeGael211
LeoVangeelBoy211
ArjanVenemaLink211
KatharineWheelerBob211
Result: 23Result: 23
Inscriptions pour Classe 1
Prénom
Nom
ChienClasseSamDiHC
RachelBellengeGlen111
LucBexRoy111
jorisBroeszjill111
jorisBroeskate111
LindaBuntsmaSepp111
NickCouwelierBET1110
jancroimansMaggie111
jancroimansMaggie1110
Mathijs Cuijpers C Jay111
Peterde RijterElla111
KristelDesmetZiko111
RafDewinterKate111
TinekeeeckhoutJim111
JohanHugelierLass111
ClaraLammLiv110
StephanLammFly110
GerdaLuypaersJoe111
Els LyphoutLB Leffe1110
GlennNuyts Emma111
KimOeleJoep111
André RamaekersGizmo111
MarcSergeysselslot111
ChristianSevenantsMoss111
SofieStrauvenJake 111
marionvan den BergWinnah1110
DirkVan DoninckLOUIGY 1110
Carlettevan SchaickBill111
KristelVan SchaverbekeTorr111
hansvanmeenenGael1010
AnjaVermeireRoy111
RafVrintsLouke1110
Result: 30Result: 29
Inscriptions pour Classe 2
Prénom
Nom
ChienClasseSamDiHC
MarcBoudtArrow211
LindaBuntsmaFlow211
AlainCoolsJerry211
PeterDe RijterDex211
TinekeeeckhoutJack211
JacquelineGalandCap2110
ElsHolvoetPip211
dugardijnjohnymoss211
dugardijnjohnymoss2110
GertKrolsThor2110
GerdaLuypaersRhum211
DavidMareeKemi Meg2110
LucRaedemaekersSky2110
SofieStrauvenCap211
guyVan Cutsemsem2110
Marion van den bergHINT2110
MarcVan der meerenMaefi2110
GinoVan eeckhoudt Blue211
CarletteVan schaickCharlie 211
FilipVandammeGael211
LeoVangeelBoy211
ArjanVenemaLink211
KatharineWheelerBob211
Result: 23Result: 23