NewsNouveauxNieuws
ArticlesStatutsStatuten
CalendarCalendrierKalender
QualificationQualificationsKwalificatie
OpenOpenOpen
Trial ResultsRésultats ConcoursTrial resultaten
ClinicsClinicsClinics
ContactContactContact
About usInfoOver ons
Becoming memberDevenir membreLid worden
Qualif WorldQualif WorldKwalif World
Open ResRes OuvertsOpen Res
FotosPhotosGalerij
Dender Qualif 2016Dender Qualif 2016Dender Kwalif 2016
Rules Qualif 16/17Régl.Qualif. 16/17Regl.Kwalif. 16/17
Rules Qualif 17/18/19Régl.Qualif. 17/18/19Regl.Kwalif. 17/18/19
HomeAccueil
Kalender alle eventsCalendrier global
ReglementenRèglements
Favoriete LinksLiens Favoris
TranslateTraduisezVertaal
List Qual. EC 2017Liste Qual. EC 2017
ResultsRésultatsResultaten
List St Ferd.Lijst St Ferd.Liste St Ferd.
KingsCupKingsCupKingsCup
EsseneTrialEsseneTrialEsseneTrial
4th Bosdreeftrial4de Bosdreeftrial4ème Bosdreeftrial
List HoevetrialListe HoevetrialLijst Hoevetrial
Balen 2017Balen 2017Balen 2017
RegistrationInscriptionsInschrijvingen
List STCListe STCLijst STC
Qualif EC17Kwalif EC17Qualif EC17
NewsNieuwsNouveaux
List BBCC_2017Lijst BBCC_2017Liste BBCC_2017
Reg BBCC 2017Ins BBCC 2017Inscr BBCC 2017
Binderveld 2017Binderveld 2017Binderveld 2017
List BinderveldListe BinderveldLijst Binderveld
List DenderTrialLijst DenderTrialListe DenderTrial
DendertrialDendertrialDendertrial
Qualif EC18Kwalif EC18Qualif EC18
Halloween trial 2017Halloween trial 2017Halloween 2017
List HalloweenListe HalloweenLijst Halloween
Belg Champ Cl3 17Champ Belge Cl3 17Belg Kamp Cl3 17
List BC Kl3 17Liste CB Cl3 17Lijst BK Kl3 17
List de DenderListe De denderLijst De Dender
List Kesterheide 17Liste Kesterheide 17Lijst Kesterheide 17
Labyrinth 2017Doolhof 2017Labyrinthe 2017
List Labyrinth 17Lijst Doolhof 17Liste Labyrinthe 17
Status Cl 1->2->3Status Kl 1->2->3Promo Cl 1->2->3
BK Kl 3 2017CB Cl 3 2017BC Cl 3 2017
Halloween 2017Halloween 2017Halloween 2017
List Christmas 2017Liste Noël 2017Lijst Kerstballen 2017
Christmas trial 2017Conc Noël 2017Kerstballen trial 2017
Labyrint 2017Labyrinthe 2017Doolhof 2017
Labyrint 2017Labyrinthe 2017Doolhof 2017
Christmas Trial 17Noël 17Kerstb 17
Christmas 17Noël 17Kerstb 17
StPatrick 2018StPatrick 2018StPatrick 2018
List StPatrickLijst StPatrickListe StPatrick
List Airport 2018Liste Airport 2018Lijst Airport 2018
OrganizersOrganisatorenOrganisateurs
Balen Trial March 2018Balen Trial Mars 2018Balen Trial Maart 2018
List Balen Mar 18Liste Balen Mar 18Lijst Balen Mar 18
Kelcht.. Trial 18Kelcht.. Trial 18Kelcht.. Trial 18
List Kelchter.. 18Lijst Kelchter.. 18Liste Kelchter.. 18
Org KelchterhoefOrg KelchterhoefOrg Kelchterhoef
St Patrick 2018St Patrick 2018St Patrick 2018
List BBCC Classic 2018Liste BBCC Classic 2018Lijst BBCC Classic 2018
St Ferd Trial 2018St Ferd Trial 2018Conc. St Ferd 2018
List St Ferd 18Lijst St Ferd 18Liste St Ferd 18
Airport Trial 2018Airport Trial 2018Conc. Airport 2018
Lijst BK Pinkst. trial Liste CB Pinkst. List BC Pinkst.
BK Pinkster. 18CB Pentecôte 18BC Pentecost 18
Kelchterhoef 2018Kelchterhoef 2018Kelchterhoef 2018
Essene 2018Essene 2018Essene 2018
List Essene 18Liste Essene 18Lijst Essene 18
BBCC Classic 2018 (EC18)BBCC Classic 2018 (EC18)BBCC Classic 2018 (EC18)
Qualif EC2018 06-18Kwalif EK2018 06-18Qualif CE2018 06-18
List EC2018 06-18Liste CE2018 06-18Lijst EK2018 06-18
King Trial 18Conc King 18King Trial 18
List King 18Liste King 18Lijst King 18
Essene KC 18Essene KC 18Essene KC 18
List Challenger 18Liste Challenger 18Lijst Challenger 18
List Kinrooi 18Liste Kinrooi 18Lijst Kinrooi 18
List Waterloo 2018Liste Waterloo 2018Lijst Waterloo 2018
List Team Trial 18Liste Team Trial 18Lijst Team Trial 18
Dender Trial 2018Dendertrial 2018Concours Dender 2018
List Dender Trial 2018Lijst Dendertrial 2018Liste concours Dender 2018
Waterloo 18Waterloo 18Waterloo 18
Jalhay 2018Jalhay 2018Jalhay 2018
AllSaints 18Toussaint 18Allerh. 18
List allSaints18Lijst Allerh. 18Liste Toussaint 18
List Fraiture TrialListe Conc FraitureLijst Fraiture Trial
AllSaints 18Toussaint 18AllerH 18
Christmas 2018Noël 2018KBT 2018
Christmas Trial KC and EC19Concours Noël KC et CE19Kerstballentrial KC en EK19
Hill trial 19 Kl2Concours Hill 19 Cl2Hill trial 19 Cl2
Hill trial 19 Kl3 PreKwal Concours Hill trial 19 Cl3 PreQual Hill trial 19 Cl3 PreQual
Kagge trial 19 Kl3 PreKwalConcours Kagge 19 Cl3 PrequalKagge trial 19 Cl3 PreQual
Lijst Hill19 Kl2Liste Hill19 Cl2Lijst Hill19 Cl2
Lijst Hill19 Kl3Liste Hill19 Cl3List Hill19 Cl3
Lijst Kagge19 Kl3Liste Kagge19 Cl3List Kagge19 Cl3
BBCC Trial 19 Cl1BBCC Trial 19 Cl1BBCC Trial 19 Kl1
List BBCC19 Cl1/RListe BBCC19 Cl1/DébLijst BBCC19 Kl1/Beg
Hill 2019 Cl3Hill 2019 Cl3Hill 2019 Kl3
English
Essene Trial 2019 Cl 1-2Essene Trial 2019 Kl 1-2Conc Essene 2019 Cl 1-2
List Essene 2019Liste Essene 2019Lijst Essene 2019
De Boender Trial 19 Cl1-2Concours De Boender 19 Cl 1-2
List De Boender 19 Cl1-2Liste De Boender 19 Cl 1-2Lijst De Boender 19 Kl 1-2
BLC Jalhay 2019BLC Jalhay 2019BLC Jalhay 2019
List Jalhay 19Liste Jalhay 19Lijst Jalh19 Kl3
List Bio 19 Cl3Liste Bio 19 Cl3Lijst Bio 19 Kl3
List Airport 19Liste Airport 19Lijst Airport 19
Airport 19 Cl 1Airport 19 Cl 1Airport 19 Kl 1
Airport 19 Cl 2 BCAirport 19 Cl 2 CBAirport 19 Kl 2 BK
Airport 19 Cl 3Airport 19 Cl 3Airport 19 Kl 3
Kagge Hill2 Cl3Kagge Hill2 Kl3Kagge Hill2 Cl3
List KaggeHill2 Cl3Lijst KaggeHill2 Kl3Liste KaggeHill2 Cl3
BBCC Classic 19BBCC Classic 19BBCC Classic 19
List BBCC Cl. 19Liste BBCC Cl. 19Lijst BBCC Cl. 19
Jalhay Trial 2019 Cl3Conc. Jalhay 2019 Cl3Jalhay Trial 2019 Kl3
Havinnes 19Havinnes 19Havinnes 19
List Havinnes 19Liste Havinnes 19Lijst Havinnes 19
Battice Trial 19 Cl3Battice 19 Cl3Battice Trial 19 Kl3
Kagge Trial 2 2019Kagge Trial 2 2019Kagge Trial 2 2019
St Ferdinand 19 BC Cl 1St Ferdinand 19 CB Cl 1St Ferdinand 19 BK Kl 1
List St Ferd 19Liste St Ferd 19Lijst St Ferd 19
List Limburg Cup 19Liste Limburg Cup 19Lijst Limburg Cup 19
Airport Trial 2019Concours Airport 2019Airport Trial 2019
Reg. World 2020 QualifInscr. qualification World 2020Reg. kwalificatie World 2020
List candidates World2020Liste candidats World2020Lijst World2020 kandidaten
Autarky 2019Autarky 2019Autarky 2019
List Autarky 19Liste Autarky 19Lijst Autarky 2019
Havinnes 2019Havinnes 2019Havinnes 2019
Pentecost 19Pinksteren 19Pentecôte 19
BI HeuvellandBI ValléeBI Heuvelland
List BI TrialsListe concours BILijst BI Trials
BI Trial Heuvel.-KermisBI Vallée Kerm.BI Heuvel.-Kermis
Practice Heuvel. Nr2Pratique Vallée Nr2Praktijk Heuvel. Nr2
Practice Heuvel. Nr1Pratique Vallée Nr1Praktijk Heuvel. Nr1
Geel 2019 Cl3Geel 2019 Cl3Geel 2019 Kl3
Lijst Bokrijk 19Liste Bokrijk 19List Bokrijk 19
List Bovy Trial 20Liste Bovy Trial 20Lijst Bovy Trial 20
List BLC 19Liste BLC 19Lijst BLC 19
BLC 19BLC 19BLC 19
Autarky Trial 2019 Cl3Conc. Autarky 2019 Cl3Autarky Trial 2019 Kl3
List Dender 19 trialListe conc. Dender 19Lijst Dender 19 trial
List Winter trial 19Liste Conc Hiver 19Lijst Winter trial 19
Liste Arden. 19Lijst Arden. 19List Arden. 19
List Sat_SylvesterListe Sat_SylvesterLijst Sat_Sylvester
Saturday Sylvester 2019Saturday Sylvester 2019Saturday Sylvester 2019
Leapday trialConcours leapdayLeapday trial
List Leapday TrialListe concours leapday Lijst Leapday trial
Airport 20 Cl 2Airport 20 Cl 2Airport 20 Kl 2
Airport 20 Cl 3Airport 20 Cl 3Airport 20 Kl 3
Airport 20 Cl 1Airport 20 Cl 1Airport 20 Kl 1
Lijst Airport 2020Liste Conc. Airport 2020List Airport 2020
List Robertville 2020Liste Robertville 2020Lijst Robertville 2020
List Westh trial 20Lijst Westh Trial 20Liste concours Westh 20
Registration Qualif Continental 20Registratie Kwalif Continental 20Inscription Qualif Continental 20
List Qual Conti 2020Lijst Kwal Conti 2020Liste Qual Conti 2020
List Mid-Harvest TrialListe Mi-RécolteLijst Halfoogst Trial
Mid-Harvest 20Mi-Récolte 20Halfoogst 20
Autarky 2020Autarky 2020Autarky 2020
List Autarky 2020Liste Autarky 2020Lijst Autarky 2020
Bovy PreQu 20PreQu Bovy 20Bovy PreKw 20
Essene Trial 2020Concours Essene 2020Essene Trial 2020
List Essene 2020 TrialLijst Essene 2020 TrialListe Concours Essene 2020
Mid Harvest 2020Mi Recolte 2020Halfoogst 2020
BC Cl3 Trial 2020Conc. CB Cl3 2020
Autarky Trial 2020 Cl3Conc. Autarky 2020 Cl3
WSL BC Cl2 20WSL CB Cl2 20WSL BK Kl2 20
List WSL BC Cl2 20 DiestListe WSL CB Cl2 20 DiestLijst WSL BK Kl2 20 Diest
Bovy 20 Cl1-2Bovy 20 Cl1-2Bovy 20 Kl1-2
List Bovy Cl1-2Liste Bovy Cl1-2Lijst Bovy Kl1-2
Oudsbergen PreQu and Open 20Oudsbergen PreQu et Open 20Oudsbergen PreKw en Open 20
List Oudsb Trial Liste Oudsb Trial Lijst Oudsb Trial
BLC PreQu 20BLC PreQu 20BLC PreKw 20
List BLC 2020 TrialListe BLC 2020 TrialLijst BLC 2020 Trial
Bovy Trial 2020 Cl3Conc Bovy 2020 Cl3Bovy Trial 2020 Kl3
Dender Trial 2020 Cl3Conc Dender 2020 Cl3Dender Trial 2020 Kl3
Autumn Pre-Qualif 2020Automne Pré-Qualif 2020Herfst Pre-Kwalif 2020
List Autumn Trial 2020Liste Conc. Automne 2020 Lijst Herfst Trial 20
Reg Group A - Group B ContinentalRegistratie Groep A - Groep B voor ContinentalEnregistrements Groupe A - Groupe B Continental
BLC Open Cl 1-2BLC Open Cl 1-2BLC Open Kl 1-2
Schaapskooi TrialSchaapskooi TrialConc. Schaapskooi
List Schaapskooi TrialLijst Schaapskooi TrialListe conc. Schaapskooi
Bovy Cl1-2 2020Bovy Cl1-2 2020Bovy Kl1-2 2020

Download

Resultaten zijn te downloadenLes résultats sont téléchargeables Results are downloadable

PDF results Class 1 Sat

PDF results Class 2 Sun

—————————————————————————————————————————————————————————————

——————————————————————————————————————————————————————


Résultats concours 2020 (BE) Classe 1 (les points HC n'ont pas tous été reprisTrial Results 2020 Class 1 (,not all points OC were rendered in the point tables), Trial resultaten 2020 (BE) Klasse 1 (niet alle punten BW werden hernomen)


——————————————————————————————————————————————————————



Klasse 1 Class 1 Classe 1

Rank Handler Dog WE Points WE OLF Points BW-OC
1Gino Van EeckhoudtGus17192
2Kris PenningsCap16893
3Marc Van Der MeerenAka16381
4Filip VandammeMoss16289
5Guy DoxEmma15394
6Kristel Van SchaverbekeWarre15287
7Heidi LamborelleQuinn14182
8Fabrice NadinRoca Remember13073
9Hans VanmeenenGael12671
10Fabrice NadinPinkisse11688
11Fabrice NadinRoca Reverse7663
12Abdou AissaouiZika7064
13Fabrice NadinRiske du Blason de l'ours6539
14Abdou AissaouiFiras5632
15Benny SalvoRider00
16Guy Van CutsemFilou00
17Dominique l'AllemandZica00
999Bert De BreuckerOmer001

————————————————————————————————————————————————————————————————

Resultaten Zaterdag Run 1

————————————————————————————————————————————————————————————————

Datum
Rank
HandlerHondOLF
Punten
CommentBW
03.10.201Marc Van Der MeerenAka43.0087.00
03.10.202Kris PenningsCap46.0086.00
03.10.203Filip VandammeMoss45.0085.00
03.10.204Gino Van EeckhoudtGus48.0081.00Out of time Shedding
03.10.205Guy DoxEmma46.0078.00Out of time Shedding
03.10.206Hans VanmeenenGael36.0070.00Out of time Shedding
03.10.207Kristel Van SchaverbekeWarre40.0065.00Out of time Shedding
03.10.208Fabrice NadinRiske du Blason de l'ours39.0065.00Out of time Shedding
03.10.209Fabrice NadinRoca Remember33.0064.00
03.10.2010Heidi LamborelleQuinn34.0052.00Out of time Pen
03.10.2011Fabrice NadinPinkisse42.0050.00Out of time Shedding
03.10.2012Fabrice NadinRoca Reverse28.0037.00Out of time Shedding
03.10.2013Abdou AissaouiZika27.0031.00Out of time Pen
03.10.2014Guy Van CutsemFilou0.000.00RET Shedding
03.10.2015Abdou AissaouiFiras0.000.00RET Drive
03.10.2016Benny SalvoRider0.000.00
03.10.2017Dominique l'AllemandZica0.000.00
03.10.20999Bert De BreuckerOmer0.000.001

———————————————————————————————————————————————————————

Resultaten Zaterdag Run 2

———————————————————————————————————————————————————————

Datum
Rank
HandlerHondOLF
Punten
CommentBW
03.10.201Gino Van EeckhoudtGus44.0090.00
03.10.202Heidi LamborelleQuinn48.0089.00
03.10.203Kristel Van SchaverbekeWarre47.0087.00
03.10.204Kris PenningsCap47.0082.00Out of time Shedding
03.10.205Filip VandammeMoss44.0077.00
03.10.206Marc Van Der MeerenAka38.0076.00
03.10.207Guy DoxEmma48.0075.00Out of time Shedding
03.10.208Fabrice NadinPinkisse46.0066.00Out of time Shedding
03.10.209Fabrice NadinRoca Remember40.0066.00Out of time Shedding
03.10.2010Hans VanmeenenGael35.0056.00Out of time Shedding
03.10.2011Abdou AissaouiFiras32.0056.00Out of time Shedding
03.10.2012Abdou AissaouiZika37.0039.00Out of time Shedding
03.10.2013Fabrice NadinRoca Reverse35.0039.00Out of time Shedding
03.10.2014Fabrice NadinRiske du Blason de l'ours0.000.00RET Drive
03.10.2015Benny SalvoRider0.000.00RET Drive
03.10.2016Guy Van CutsemFilou0.000.00RET Shedding
03.10.2017Dominique l'AllemandZica0.000.00
03.10.20999Bert De BreuckerOmer0.000.001

————————————————————————————————————————————————————————

Résultats Samedi Run 1

————————————————————————————————————————————————————————

Date
Rank
MeneurChienOLF
Points
CommentBW
03.10.201Marc Van Der MeerenAka43.0087.00
03.10.202Kris PenningsCap46.0086.00
03.10.203Filip VandammeMoss45.0085.00
03.10.204Gino Van EeckhoudtGus48.0081.00Out of time Shedding
03.10.205Guy DoxEmma46.0078.00Out of time Shedding
03.10.206Hans VanmeenenGael36.0070.00Out of time Shedding
03.10.207Kristel Van SchaverbekeWarre40.0065.00Out of time Shedding
03.10.208Fabrice NadinRiske du Blason de l'ours39.0065.00Out of time Shedding
03.10.209Fabrice NadinRoca Remember33.0064.00
03.10.2010Heidi LamborelleQuinn34.0052.00Out of time Pen
03.10.2011Fabrice NadinPinkisse42.0050.00Out of time Shedding
03.10.2012Fabrice NadinRoca Reverse28.0037.00Out of time Shedding
03.10.2013Abdou AissaouiZika27.0031.00Out of time Pen
03.10.2014Guy Van CutsemFilou0.000.00RET Shedding
03.10.2015Abdou AissaouiFiras0.000.00RET Drive
03.10.2016Benny SalvoRider0.000.00
03.10.2017Dominique l'AllemandZica0.000.00
03.10.20999Bert De BreuckerOmer0.000.001

—————————————————————————————————————————

Résultats Samedi Run 2

—————————————————————————————————————————

Date
Class
ConducteurChienOLF
Points
CommentBW
03.10.201Gino Van EeckhoudtGus44.0090.00
03.10.202Heidi LamborelleQuinn48.0089.00
03.10.203Kristel Van SchaverbekeWarre47.0087.00
03.10.204Kris PenningsCap47.0082.00Out of time Shedding
03.10.205Filip VandammeMoss44.0077.00
03.10.206Marc Van Der MeerenAka38.0076.00
03.10.207Guy DoxEmma48.0075.00Out of time Shedding
03.10.208Fabrice NadinPinkisse46.0066.00Out of time Shedding
03.10.209Fabrice NadinRoca Remember40.0066.00Out of time Shedding
03.10.2010Hans VanmeenenGael35.0056.00Out of time Shedding
03.10.2011Abdou AissaouiFiras32.0056.00Out of time Shedding
03.10.2012Abdou AissaouiZika37.0039.00Out of time Shedding
03.10.2013Fabrice NadinRoca Reverse35.0039.00Out of time Shedding
03.10.2014Fabrice NadinRiske du Blason de l'ours0.000.00RET Drive
03.10.2015Benny SalvoRider0.000.00RET Drive
03.10.2016Guy Van CutsemFilou0.000.00RET Shedding
03.10.2017Dominique l'AllemandZica0.000.00
03.10.20999Bert De BreuckerOmer0.000.001

————————————————————————————————————————————————————

Results Saturday Run 1

————————————————————————————————————————————————————

Date
Rank
HandlerDogOLF
Points
CommentOC
03.10.201Marc Van Der MeerenAka43.0087.00
03.10.202Kris PenningsCap46.0086.00
03.10.203Filip VandammeMoss45.0085.00
03.10.204Gino Van EeckhoudtGus48.0081.00Out of time Shedding
03.10.205Guy DoxEmma46.0078.00Out of time Shedding
03.10.206Hans VanmeenenGael36.0070.00Out of time Shedding
03.10.207Kristel Van SchaverbekeWarre40.0065.00Out of time Shedding
03.10.208Fabrice NadinRiske du Blason de l'ours39.0065.00Out of time Shedding
03.10.209Fabrice NadinRoca Remember33.0064.00
03.10.2010Heidi LamborelleQuinn34.0052.00Out of time Pen
03.10.2011Fabrice NadinPinkisse42.0050.00Out of time Shedding
03.10.2012Fabrice NadinRoca Reverse28.0037.00Out of time Shedding
03.10.2013Abdou AissaouiZika27.0031.00Out of time Pen
03.10.2014Guy Van CutsemFilou0.000.00RET Shedding
03.10.2015Abdou AissaouiFiras0.000.00RET Drive
03.10.2016Benny SalvoRider0.000.00
03.10.2017Dominique l'AllemandZica0.000.00
03.10.20999Bert De BreuckerOmer0.000.001

——————————————————————————————————————————————————————————

Results Saturday Run 2

——————————————————————————————————————————————————————————

Date
Rank
HandlerDogOLF
Points
CommentsOC
03.10.201Gino Van EeckhoudtGus44.0090.00
03.10.202Heidi LamborelleQuinn48.0089.00
03.10.203Kristel Van SchaverbekeWarre47.0087.00
03.10.204Kris PenningsCap47.0082.00Out of time Shedding
03.10.205Filip VandammeMoss44.0077.00
03.10.206Marc Van Der MeerenAka38.0076.00
03.10.207Guy DoxEmma48.0075.00Out of time Shedding
03.10.208Fabrice NadinPinkisse46.0066.00Out of time Shedding
03.10.209Fabrice NadinRoca Remember40.0066.00Out of time Shedding
03.10.2010Hans VanmeenenGael35.0056.00Out of time Shedding
03.10.2011Abdou AissaouiFiras32.0056.00Out of time Shedding
03.10.2012Abdou AissaouiZika37.0039.00Out of time Shedding
03.10.2013Fabrice NadinRoca Reverse35.0039.00Out of time Shedding
03.10.2014Fabrice NadinRiske du Blason de l'ours0.000.00RET Drive
03.10.2015Benny SalvoRider0.000.00RET Drive
03.10.2016Guy Van CutsemFilou0.000.00RET Shedding
03.10.2017Dominique l'AllemandZica0.000.00
03.10.20999Bert De BreuckerOmer0.000.001
——————————————————————————————————————————————————————


Résultats concours 2020 (BE) Classe 2 (les points HC n'ont pas tous été repris)Trial Results 2020 Class 2 (not all points OC were rendered in the point tables), Trial resultaten 2020 (BE) Klasse 2 (niet alle punten BW werden hernomen


——————————————————————————————————————————————————————



Klasse 2 Class 2 Classe 2

Rank Handler Dog WE Points WE OLF Points BW-OC
1Paul WellemansTaff15682
2Stijn De VroeyLiv14785
3Philippe DumoulinTodd14685
4Ann VerhulstLee13285
5Raf DewinterMaeglin Pete12584
6André RamaekersGizmo12074
7Kristel Van SchaverbekeTorr11186
8Nathalie de SpaKate11178
9Frederic FrancoisNino11086
10Jérôme LoucheurJazzie6757
11Filip VandammeNell6122
12Francoise EngelsDundee5943
13Raf VrintsNouska5234
14Katrien Van den BergeGwen00
999Marc Van der MeerenAka139751
999Chris CaertsJill 15001
999Birgit GolombeckMeg001
999Nathalie de SpaAsh001
999Chris CaertsLuca 15001
999Francis KrauthObiwan Kenobi001
999Francis KrauthLeia001
999Muriel VansimaeysLou001

————————————————————————————————————————————————————

Results Sunday Run 1

————————————————————————————————————————————————————

Date
Rank
HandlerDogOLF
Points
CommentOC
04.10.201Philippe DumoulinTodd42.0076.00
04.10.202Stijn De VroeyLiv42.0076.00
04.10.203Paul WellemansTaff39.0075.00
04.10.204Ann VerhulstLee39.0064.00Out of time Shedding
04.10.205Raf DewinterMaeglin Pete42.0062.00Out of time Shedding
04.10.206Francoise EngelsDundee43.0059.00
04.10.207Andr RamaekersGizmo31.0058.00
04.10.208Frederic FrancoisNino43.0049.00Out of time Pen
04.10.209Nathalie de SpaKate39.0047.00Out of time Pen
04.10.2010Kristel Van SchaverbekeTorr42.0046.00Out of time Pen
04.10.2011Jrme LoucheurJazzie36.0040.00Out of time Pen
04.10.2012Raf VrintsNouska0.000.00RET Drive
04.10.2013Filip VandammeNell0.000.00RET Lift
04.10.2014Katrien Van den BergeGwen0.000.00
04.10.20999Chris CaertsJill 150.000.001
04.10.20999Chris CaertsLuca 150.000.001
04.10.20999Nathalie de SpaAsh0.000.001
04.10.20999Birgit GolombeckMeg0.000.001
04.10.20999Francis KrauthObiwan0.000.001
04.10.20999Francis KrauthLeia0.000.001
04.10.20999Marc Van der MeerenAka37.0070.001
04.10.20999Muriel VansimaeysLou0.000.001

——————————————————————————————————————————————————————————

Results Sunday Run 2

——————————————————————————————————————————————————————————

Date
Rank
HandlerDogOLF
Points
CommentsOC
04.10.201Paul WellemansTaff43.0081.00
04.10.202Stijn De VroeyLiv43.0071.00
04.10.203Philippe DumoulinTodd43.0070.00
04.10.204Ann VerhulstLee46.0068.00Out of time Shedding
04.10.205Kristel Van SchaverbekeTorr44.0065.00Out of time Pen
04.10.206Nathalie de SpaKate39.0064.00Out of time Pen
04.10.207Raf DewinterMaeglin Pete42.0063.00
04.10.208Andr RamaekersGizmo43.0062.00Out of time Pen
04.10.209Frederic FrancoisNino43.0061.00Out of time Pen
04.10.2010Filip VandammeNell22.0061.00
04.10.2011Raf VrintsNouska34.0052.00Out of time Shedding
04.10.2012Jrme LoucheurJazzie21.0027.00
04.10.2013Francoise EngelsDundee0.000.00RET Drive
04.10.2014Katrien Van den BergeGwen0.000.00
04.10.20999Chris CaertsJill 150.000.001
04.10.20999Chris CaertsLuca 150.000.001
04.10.20999Nathalie de SpaAsh0.000.001
04.10.20999Birgit GolombeckMeg0.000.001
04.10.20999Francis KrauthObiwan0.000.001
04.10.20999Francis KrauthLeia0.000.001
04.10.20999Marc Van der MeerenAka38.0069.001
04.10.20999Muriel VansimaeysLou0.000.001

————————————————————————————————————————————————————————

Résultats Dimanche Run 1

————————————————————————————————————————————————————————

Date
Rank
MeneurChienOLF
Points
CommentBW
04.10.201Philippe DumoulinTodd42.0076.00
04.10.202Stijn De VroeyLiv42.0076.00
04.10.203Paul WellemansTaff39.0075.00
04.10.204Ann VerhulstLee39.0064.00Out of time Shedding
04.10.205Raf DewinterMaeglin Pete42.0062.00Out of time Shedding
04.10.206Francoise EngelsDundee43.0059.00
04.10.207Andr RamaekersGizmo31.0058.00
04.10.208Frederic FrancoisNino43.0049.00Out of time Pen
04.10.209Nathalie de SpaKate39.0047.00Out of time Pen
04.10.2010Kristel Van SchaverbekeTorr42.0046.00Out of time Pen
04.10.2011Jrme LoucheurJazzie36.0040.00Out of time Pen
04.10.2012Raf VrintsNouska0.000.00RET Drive
04.10.2013Filip VandammeNell0.000.00RET Lift
04.10.2014Katrien Van den BergeGwen0.000.00
04.10.20999Chris CaertsJill 150.000.001
04.10.20999Chris CaertsLuca 150.000.001
04.10.20999Nathalie de SpaAsh0.000.001
04.10.20999Birgit GolombeckMeg0.000.001
04.10.20999Francis KrauthObiwan0.000.001
04.10.20999Francis KrauthLeia0.000.001
04.10.20999Marc Van der MeerenAka37.0070.001
04.10.20999Muriel VansimaeysLou0.000.001

—————————————————————————————————————————

Résultats Dimanche Run 2

—————————————————————————————————————————

Date
Class
ConducteurChienOLF
Points
CommentBW
04.10.201Paul WellemansTaff43.0081.00
04.10.202Stijn De VroeyLiv43.0071.00
04.10.203Philippe DumoulinTodd43.0070.00
04.10.204Ann VerhulstLee46.0068.00Out of time Shedding
04.10.205Kristel Van SchaverbekeTorr44.0065.00Out of time Pen
04.10.206Nathalie de SpaKate39.0064.00Out of time Pen
04.10.207Raf DewinterMaeglin Pete42.0063.00
04.10.208Andr RamaekersGizmo43.0062.00Out of time Pen
04.10.209Frederic FrancoisNino43.0061.00Out of time Pen
04.10.2010Filip VandammeNell22.0061.00
04.10.2011Raf VrintsNouska34.0052.00Out of time Shedding
04.10.2012Jrme LoucheurJazzie21.0027.00
04.10.2013Francoise EngelsDundee0.000.00RET Drive
04.10.2014Katrien Van den BergeGwen0.000.00
04.10.20999Chris CaertsJill 150.000.001
04.10.20999Chris CaertsLuca 150.000.001
04.10.20999Nathalie de SpaAsh0.000.001
04.10.20999Birgit GolombeckMeg0.000.001
04.10.20999Francis KrauthObiwan0.000.001
04.10.20999Francis KrauthLeia0.000.001
04.10.20999Marc Van der MeerenAka38.0069.001
04.10.20999Muriel VansimaeysLou0.000.001

————————————————————————————————————————————————————————————————

Resultaten Zondag Run 1

————————————————————————————————————————————————————————————————

Datum
Rank
HandlerHondOLF
Punten
CommentBW
04.10.201Philippe DumoulinTodd42.0076.00
04.10.202Stijn De VroeyLiv42.0076.00
04.10.203Paul WellemansTaff39.0075.00
04.10.204Ann VerhulstLee39.0064.00Out of time Shedding
04.10.205Raf DewinterMaeglin Pete42.0062.00Out of time Shedding
04.10.206Francoise EngelsDundee43.0059.00
04.10.207Andr RamaekersGizmo31.0058.00
04.10.208Frederic FrancoisNino43.0049.00Out of time Pen
04.10.209Nathalie de SpaKate39.0047.00Out of time Pen
04.10.2010Kristel Van SchaverbekeTorr42.0046.00Out of time Pen
04.10.2011Jrme LoucheurJazzie36.0040.00Out of time Pen
04.10.2012Raf VrintsNouska0.000.00RET Drive
04.10.2013Filip VandammeNell0.000.00RET Lift
04.10.2014Katrien Van den BergeGwen0.000.00
04.10.20999Chris CaertsJill 150.000.001
04.10.20999Chris CaertsLuca 150.000.001
04.10.20999Nathalie de SpaAsh0.000.001
04.10.20999Birgit GolombeckMeg0.000.001
04.10.20999Francis KrauthObiwan0.000.001
04.10.20999Francis KrauthLeia0.000.001
04.10.20999Marc Van der MeerenAka37.0070.001
04.10.20999Muriel VansimaeysLou0.000.001

———————————————————————————————————————————————————————

Resultaten Zondag Run 2

———————————————————————————————————————————————————————

Datum
Rank
HandlerHondOLF
Punten
CommentBW
04.10.201Paul WellemansTaff43.0081.00
04.10.202Stijn De VroeyLiv43.0071.00
04.10.203Philippe DumoulinTodd43.0070.00
04.10.204Ann VerhulstLee46.0068.00Out of time Shedding
04.10.205Kristel Van SchaverbekeTorr44.0065.00Out of time Pen
04.10.206Nathalie de SpaKate39.0064.00Out of time Pen
04.10.207Raf DewinterMaeglin Pete42.0063.00
04.10.208Andr RamaekersGizmo43.0062.00Out of time Pen
04.10.209Frederic FrancoisNino43.0061.00Out of time Pen
04.10.2010Filip VandammeNell22.0061.00
04.10.2011Raf VrintsNouska34.0052.00Out of time Shedding
04.10.2012Jrme LoucheurJazzie21.0027.00
04.10.2013Francoise EngelsDundee0.000.00RET Drive
04.10.2014Katrien Van den BergeGwen0.000.00
04.10.20999Chris CaertsJill 150.000.001
04.10.20999Chris CaertsLuca 150.000.001
04.10.20999Nathalie de SpaAsh0.000.001
04.10.20999Birgit GolombeckMeg0.000.001
04.10.20999Francis KrauthObiwan0.000.001
04.10.20999Francis KrauthLeia0.000.001
04.10.20999Marc Van der MeerenAka38.0069.001
04.10.20999Muriel VansimaeysLou0.000.001